D: Ministrem czego chciałbyś być?

M: W dzisiejszych czasach internet jest wolnością. Jedynym miejscem, gdzie można się poczuć wolnym, w pewnych limitach. Są osoby, które udostępniają swoje wiersze, muzykę, bo boją się to pokazać offline, ujawnić twarz. Internet daje im wolność. Utalentowanym, rozumnym, darzącym do celu. W taki sposób rodzą się gwiazdy. Znani ludzie poszukują takich anonimowych osób i robią z nich gwiazdy. Internet jest wolnością.

D: Ministrem czego chciałbyś tam być? Ministrem wolności?

M: Może ministrem wolności. Nie chciałbym, żeby w internecie była jakaś polityka, prawo. Dlatego, że to ogranicza wolność. Choć każdy ma własną wolność. Nie chciałbym być nikim. Nie chcę ograniczeń.

D: Ale chodzi o to, co chcesz robić. Co potrafisz zrobić dobrze.

M: Wtedy chciałbym być ministrem dobra i dobrego nastroju. Dawać ludziom dobry nastrój. W internecie jest dużo złych rzeczy i ludzi, chamstwa, szarości. Chciałbym dawać radość. Byłbym ministrem radości.

D: Co chciałbyś zrobić najpierw?

M: Stworzyłbym fundację. fundację służącą pomocy. Nie jestem pewien jakiego rodzaju może to być pomoc. Może w rozwiązywaniu problemów ze zdrowiem. Niestety w naszych czasach brakuje ekologii i to przekłada się na zdrowie ludzi. Zdrowie jest podstawą radości. Chciałbym pomóc tym, którzy nie są w stanie pomoc sami siebie. Nawet tym, którzy stracili nadzieję. Wszyscy mają szansę. Za to trzeba walczyć. Chciałbym pomagać ludziom leczyć ludzi.

D: Jakie dwie osoby mogłyby być partnerami dla ministra radości?

M: Jeśli istniałaby taka możliwość, jedną osobą byłaby moja siostra, najlepsza sprawdzona przyjaciółka, której naprawdę ufam. A ten drugi – szczery i rzetelny.

D: Jak możemy nazwać tego człowieka?

M: Jeden musi być ministrem finansów, na pewno. I to będzie ten drugi. Bo razem z siostrą moglibyśmy zainwestować w jakiś startup, który potem zbankrutuje. Siostra będzie ministrem punktualności. Będzie uczyć ludzi jak mieć czas, np. na czas, na spotkania... Nawet kilka minut może być decydujące. W tych minutach może być szansa, los i przyszłość.